Říjen 2009

Jennifer: 18. nejvíc sexy žena

28. října 2009 v 7:48 | >Sue< |  ...News
Jennifer se umístila na senzačním 18.místě v anketě Nejvíc sexy filmové hvězdy na empireonline.com !!!

Na žebříček se podívejte TADY


The highest-ranking - and only-ranking, in fact - member of the cast of Friends, and it's not hard to see why. Aniston may have ultimately lost Brad Pitt to Angelina Jolie, but the fresh face, piercing eyes and superb figure that got him in the first place remain. The Rachel may have gone, but it's still easy to see that here's a woman so beautiful that she could inspire a fashion craze.
Most alluring as... Rachel Green apart, we're going to go for The Break-Up, particularly the much-vaunted scene where she parades naked past a gobsmacked Vince Vaughn, in an attempt to show him a) that she's still got it, and b) what he's missing.
Interests include... Jen's a bit of a homebody these days, and is reported to be a big fan of surfing the web. So, if you're reading this, Jen, sorry you're not higher up the list (blame the readers), and sorry about that whole Brad thing. Ross & Rachel 4-EVA!!! LOLZ!

Moc děkuju zajdovi404 :)


Moc se omlouvám, nemám čas překládat...odjíždím :) Mějte se krásně!!!

Když ti v hlavě hraje písnička, těžko se něco naučíš aneb škola už tam nemá místo

26. října 2009 v 17:52 | >Sue< |  ...Webmiss
No, nevím jestli jste se včera dívali na superstar, nebo jestli ji vůbec sledujete, ale musím říct 2 věci co mě dostaly... Za prvé "tanec" Chodúra (smála jsem se) a za druhé závěrečná písnička. Ta se mi fakt mooc líbila...kombinace češtiny a slovenštiny, duetů a sól....prostě parádní...a pořád mám v hlavě tu její příjemnou melodii :) dívali jste se? jestli ne, tak se podívejte na netu aspoň na tu písničku :)
Jinak jsem moc ráda, že se mi k minulému šlánku ozvala Adina, se kteru jsme se rozhodly že blog o Christině Applegate si založíme :) až se rozjede, dám určitě vědět.

Vrátili jste se v čase?

25. října 2009 v 11:51 | >Sue< |  ...Webmiss
Jak jistě víte, máme o hodinu míň než včera. To znamená - pozdější vstávání, pozdější obědy...na mně se to tedy předvedlo :)
Napadlo mě, že kdybych zůstala vzhůru do 3 do rána, mohla jsem se vrátit v čase...ale nestalo se. Usla jsem jako mimino hned potom, co jsem zkoukla Miss ČR a zanadávala si, koho to ta porota vybrala.
Hlavně chci říct, že mě ze všeho nejvíc dneska mrzí, že verczaaa se rozhodla skončit s blogem o Reese. Nic nenadělám, ale je mi to líto :(
Stále mi teče z nosu a musím říct že se "ohromně těším" na zítřejší školní den, který začne vstáváním v 5:50 a skončí návratem domů v 16:00 :)
Ještěže budou ty prázdniny! Neuvěřitelně se těším...jak asi víte, pojedu se ségrou za bratrancema do Brna....a půjdu na hokej....snad už budu zdravá.
Nemůžu ani ozdobit článek avatrem, jelikož blog má OPĚT nějaký problém.

Víte, napadlo mě, založit si stránku o Christině Applegate...strašně se mi totiž líbila jako "pitomá" sestra Rachel, nebo jako rozumná dcera ve filmu Přežít Vánoce. Co myslíte? Zajímalo by mě to....váhám.

Ve zkratce: Jsem nachlazená, těším se na prázdniny a na Vánoce, jsem smutná, ale i veselá, a nový design bude brzoo!

"Riskni to s Polly" online ke shlédnutí

24. října 2009 v 16:18 | >Sue< |  Riskni to s Polly


"Management" ke shlédnutí online

24. října 2009 v 15:51 | >Sue< |  Management
Pro ty z vás, co neviděli Management (2008), našla jsem jej na internetu ke shlédnutí online :) Sice jsem četla že je to trochu nuda, ale když tam hraje Jennifer.....každý si musí udělat vlastní názor


jo a pokud bude přehrávač potřebovat abyste si nainstalovali nějaký prvek, tak to udělejte :) pak se můžete klidně a nerušeně dívat :)

Kniha "Loukoumiho dárek" namluvená Jennifer právě vychází

24. října 2009 v 14:14 | >Sue< |  ...Commercial
Jennifer Aniston Narrates Book to Inspire KidsJennifer Aniston a její otec, herec John Aniston, navyprávěli knihu "Loukoumiho dárek" v naději, že bude děti inspirovat k tomu, aby jim na věcech záleželo.

Kniha od autora Nicka Katsorise bude vydána 24. října (dnes), na den Národního dne pomoci druhým, a 2 dolary z každé zakoupené knihy přispějí na St. Jude's, který pracuje na hledání léků a ochraně dětí před rakovinou.

Více informací o knize naleznete Loukoumi.com

zdroj: justjared, překlad: Sue

Jenny a John - další spekulace

24. října 2009 v 14:05 | >Sue< |  ...News
"Ona je na něm závislá," říká zdroj Us Weekly. "Prostě ho nemůže nechat jít ... Je na něm něco, čemu prostě nelze odolat."

Mayerův zdroj dodává: "Jsou si velmi blízcí. Oni zůstávají velkými přáteli. Myslí si o ní , že je úžasná, milá a chytrá, a nic nemá, ale mí k ní respekt. "

Lidé říkají, že všichni vždy tvrdí, jak "jsou si blízcí" a nedávno strávili noc společně koncem minulého měsíce v hotelu Bowery v New York City.

zdroj: justjared.com, překlad: Sue

Photo Of The Month • November - Zvolena

24. října 2009 v 10:23 | >Sue< |  ...Questionnaires
Dávám sem hlasování o POTM - Listopad, protože na podzimní prázdniny jedu do Brna a nestihla bych to.....máte možnost dát svůj hlas do 2.11.09 :) potom hlasování ukončím. Vybrala jsem 3 fotky a osobně se možná zdržím hlasování, protože je to fakt těžké!


Zachumlat, nevylézat

24. října 2009 v 10:20 | >Sue< |  ...Webmiss
No, mám tři sdělení :)

1) Chtěla jsem dát anketu o POTM Listopad, ale nejdou mi do galerie nahrát fotky, tak je budu muset dát zmenšené :)

2) Ve středu odjíždím na prázdniny do brna...sice budu mít možnost na počítač, ale na blog se stejně nedostanu :) takže až do neděle nic.... (proto chci dát anketu už teď)

3) Chystám se opět změnit design...ale nechám to asi až po prázdninách. jak jsem říkala, nesníším růžovou, proto už se mi nelíbí....nemte nějaké nápady do jakých barev design udělat? Napadá mě modrá...

Navíc jsem nějaká nemocná -rýma a slzící oči- takže sedění u pc mi moc nepomáhá když na to nevidím :D

Twitter #50

21. října 2009 v 15:33 | >Sue< |  ...Twitter
•20.10.2009, před 17 hodinami (místního času), časový posun je -9 hodin:
How amazing is the new Rihanna song!

CZ: Jak úžasná je nová písnička od Rihanny!•21.10.2009, před 1 hodinou (místního času), časový posun je -9 hodin:
What to do when your not working?

CZ: Co dělat když nepracujete?