Duben 2010

Butler dostal Aniston za odměnu

25. dubna 2010 v 15:33 ...News
Nový americký film Exmanželka za odměnu vypráví příběh dvou rozhádaných manželů. Ikdyž ve filmu hrají Jennifer Aniston (40) a Gerard Butler (40) hádající se dvojici, ve skutečnosti je právě tento film dal dohromady.
Film Exmanželka za odměnu vznikl doslova při obyčejném sousedském rozhovoru. Těmi sousedy byli shodou okolností producent Neal H. Moritz a režisér Andy Tennant, kteří spolu v minulosti pracovali na úspěšném filmu Holka na roztrhání.

Příběh se zabývá ztrápeným newyorským lovcem odměn, který dostane za úkol předvést před soud svou bývalou manželku. Není to tedy pouhá romantická komedie, ale spíše akční komedie s prvky romantiky.

Jedná se vlastně o netradiční manželskou komedii, která si nebere servítky.
Milo Boyd, kterého hraje Gerard Butler, je smolařský lovec odměn, který býval policistou, ale vyhodili ho a on se teď snaží nějak uživit. Zlom nastane, když dostane zdánlivě zakázku snů. Jeho bývalá manželka Nicol, kterou si zahrála Jennifer Aniston, utekla totiž před soudem bez zaplacení kauce a on ji má za úkol najít a přivést zpět.
Exmanželka za odměnu
Foto: Falcon
Mezi Butlerem a Aniston to ve filmu jiskří
"Milo Boyd býval skvělým policistou. Ale několik věcí se mu vymklo zpod kontroly včetně vztahu s jeho bývalou ženou Nicole," popisuje Butler životní příběh svého hrdiny. "Když se rozvedli, trochu ho to vyvedlo z míry, následkem čehož ho mimo jiné i vyhodili od policie. Takže se z něj teď stal lovec odměn a upřímně řečeno mu to moc nejde. Polovinu času prospí u kamaráda na gauči. Jenom se sám sebe snaží přesvědčit o tom, že je šťastný."
Scénář se Butlerovi velmi zalíbil a už i to, že si zahraje po boku krásné Aniston bylo velké plus i kvůli ní vzal nabídku na natáčení. Vzájemných sympatií, které mezi herci během natáčení panovalo si všimnul celý štáb a to, že to mezi nimi na kameře pořádně jiskřilo filmu hodně přidalo.

Nicole je horlivou reportérkou Daily News, která se vydala po stopě jednoho z případů, vše se ale zkomplikuje a krásná Nicol prchá před zákonem a následně i před svým exmanželem.
Exmanželka za odměnu
Foto: Falcon
Sladká pomsta exmanželce
Milo si samozřejmě myslí, že je to jeho nejšťastnější den života. Pomsta manželce bude sladká a to, že by jí dostal do vězení by byl pro něj úspěch. Jenže jak to tak u takových romantických komedií bývá vše nakonec dopadne jinak, než si Milo představoval.
"Je ohromně nadšený. To je samozřejmě důvodem, proč se mu vše začne hroutit pod rukama," říká o své roli Butler.

V tom je právě vtip celého příběhu zatímco Milo Nicole pronásleduje, zaplétá se i do případu, za kterým se vydala ona.

Butlera lákala na filmu i příležitost zahrát si jednu polovinu páru, který se šíleně miluje, přestože se navzájem dovádí k šílenství. "Myslím, že k sobě dokonale sedli," soudí Butler. "On zbožňoval její humor, její pohotovost, houževnatost i tvrdohlavost - všechno to, co ho teď dovádí k šílenství. Ale je jasné, že Milo a Nicole se stále dost silně milují."

Režisér filmu byl se svým výběrem hlavních rolí do filmu velmi spokojen. Klíčem bylo to, aby vztah obou hlavních hrdinů na plátně vypadal přesvědčivě. "V tomto případě je Milo víceméně obyčejný chlap, takže jsme chtěli někoho, kdo se do takové role hodí. Gerry je jedním z takových herců, a navíc má komediální talent."
Exmanželka za odměnu
Foto: Falcon
Aniston a Butler se do sebe během natáčení zamilovali
Jennifer Aniston byla po boku Butlera pohotová. Sledovat tak jejich společné scény je jako sledovat velice dobré tenisové utkání.

"Můžete se to snažit popisovat slovy sebevíc, ale pokud tam není určitá nedefinovatelná jiskra, pak to prostě nefunguje," komentuje Butler. "Nám se ale spolu hrálo výtečně."

Aniston tvrdí, že díky Butlerovu šarmu byli při natáčení všichni ve velice pohodové náladě. "Gerry je prostě zábavný. To je na něm úžasné, naprosto vás odzbrojí. Máte před sebou úžasného skotského herce, který na vás na první pohled působí hrozivým dojmem, ale ve skutečnosti je ohromně milý."
Podle Butlera své roli jennifer dodává jiskru, inteligenci, sex appeal, jistotu a energii. A nejen do své role. Po skončení filmu spolu začali Butler a Aniston oficiálně chodit, takže se jim spolupráce na filmu navýsost vyplatila.

Jennifer Aniston: Na jehlách od Blahnika se dá i běhat!

17. dubna 2010 v 23:57 | Kristýna |  ...News
Boty od Manola Blahnika proslavila Sarah J.Parker alias novinářka Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě. Ale střevíčky věhlasného španělského návrháře milují i další celebrity. Zbožňuje je také Jennifer Aniston, která prý ani nechodí v ničem jiném. Boty od Blahnika jsou prý tak pohodlné, že v nich dokáže běhat, když mají přes deset centimetrů vysoký podpatek.
,,Je to velmi překvapivé, ale Manolovy boty jsou velmi pohodlné i na běhání, i když si uvědomíte, že mají přes deset centimetrů vysoké podpatky. To je dobré vědět, kdyby se vám to náhodou někdy hodilo," svěřila Jennifer v Londýně na premiéře filmu Bounty Hunter.

Ještě více než boty zbožňuje Aniston ale kabelky. Má jich desítky, ovšem některé miluje a dokonce by je zachraňovala jako první z hořícího domu. "Rozhodně bych běžela pro svou kabelku!" přiznala hvězda seriálu Přátelé.

Poznámky produkce k filmu - Exmanželka za odměnu

2. dubna 2010 v 18:30 | Kristýna |  ...News
Film Exmanželka za odměnu vznikl při obyčejném sousedském rozhovoru. Těmi sousedy byli shodou okolností producent Neal H. Moritz a režisér Andy Tennant, kteří spolu v minulosti vyrobili úspěšný film Holka na roztrhání.

"Nezřídka si spolu jen tak povídáme, někdy doslova přes plot," vzpomíná Tennant. "Zeptal se mě, na čem teď budu pracovat, a já konstatoval, že nemám nejmenší tušení. A Neal prohlásil, že by měl k dispozici scénář a jestli se na něj nechci podívat."

Tento scénář z pera scenáristky Sarah Thorp byl Tennantovi jako šitý na míru. Příběh se zabývá ztrápeným newyorským lovcem odměn, který dostane za úkol předvést před soud svou bývalou manželku. "Není to pouhá romantická komedie," popisuje Moritz. "Jde o akční komedii s prvky romanticky. Andy je v tomhle opravdu dobrý - zvládá skvěle kombinaci komedie, romantiky i akce."

Tennanta zaujal scénář především tím, že byl plný akce. "Měl jsem před sebou scénář k filmu, který sliboval, že půjde o netradiční a zábavný film. Je to manželská komedie, která si nebere servítky," podotýká Tennant.