Květen 2010

Co nás čeká s Jennifer tenhle rok?? =)

9. května 2010 v 11:47 ...News
Jennifer Aniston má letos opravdu napilno. Po pár nevýrazných snímcích se opět vrací dobýt hollywoodské stříbrné plátno, a to rovnou v několika hlavních rolích. Už však nechce být jen tou Rachel z Přátel, a tak brzy usedne i do režisérského křesla.
Jennifer Aniston v současnosti připravuje nový snímek, jehož detaily zůstávají přísně utajené. Novopečená režisérka však potvrzuje, že jsou přípravy v plném proudu: "Právě pracuji na jednom projektu, který budu režírovat. Jakmile máte za sebou dost filmů, uvolníte se a řeknete si: Co teď? Pomalu si začínám uvědomovat, že se chci vydat jiným uměleckým směrem."
Nový projekt nebude jejím prvním režisérským počinem, herečka se částečně podílela na natáčení krátkého snímku Room 10 z roku 2006 s Robin Wright Penn a Krisem Kristoffersonem v hlavních rolích.


Zpátky ke komediím

Kromě režie se můžeme těšit na pořádnou dávku romantických komedií s Jennifer v hlavní roli. Ještě letos dorazí do kin snímek The Switch, o svobodné čtyřicátnici, která se nechá uměle oplodnit. Žena ovšem netuší, že její blízký přítel vyměnil inkriminovaný vzorek za svůj vlastní.
V únoru příštího roku bude uvedena komedie Just Go With It, ve které se hereckým partnerem Jennifer stane komik Adam Sandler a ve snímku se objeví i Nicole Kidman. Sandler si ve snaze vyhnout se závazkům najme Jennifer Aniston a její děti, aby předstíraly jeho rodinu.


Je libo muzikál?

Kromě komedií si Aniston zahraje i v právě připravovaném filmovém muzikálu The Goree Girls. Děj se odehrává ve 40. letech a vypráví o osmi chovankyních texaského vězení Goree. Natáčení, které se mělo odehrávat v lednu, bylo kvůli roli Jennifer v Just Go With It o několik měsíců posunuto. =)))