Září 2010

American Classic

15. září 2010 v 21:51 | Sue |  ...Style

www.aniston-jennifer.blog.cz
www.aniston-jennifer.blog.cz

Jennifer Aniston: 'Cougar Town' Premiere Pics!

12. září 2010 v 16:07 | Sue |  ...News
Jennifer Aniston a její nejlepší kamarádka Courteney Cox měly na televizní stanicy ABC premiéru seriálu Cougar Town! První díl bude televize ABC vysílat 23. září!

Cougar Town se zaměřuje na rozvedenou 40letou matku Jules Cobb (Courteney Cox) a jejího pubertálního syna (Dan Byrd). V málem městě na Floridě je nejdůležitější věcí středoškolský fotbalový tým Cougars, který se moc hodí, protože je zde mnoho rozvedených žen, které loví mládence. Jules nechce být jednou z nich, ale po ošklivém rozvodu a čtyřicítce chce zoufale více akce. Povzbuzována svou nejlepší kamarádkou Ellie Torres (Christana Miller) a asistentkou Laurie Keller (Busy Phillips) se Jules snaží opět dostat na randící scénu

Mám pro Vás pár fotek!! (další přidám až příště protože nemám moc času!)

www.aniston-jennifer.blog.cz

Switch Stills

6. září 2010 v 13:55 | Sue |  The Switch
Mám pro Vás dvě nové fotky z filme "The Switch"
www.aniston-jennifer.blog.cz

The Switch Box Office

5. září 2010 v 19:29 | Sue |  The Switch
www.aniston-jennifer.blog.cz
Komedie The Switch vydělala v USA za první víkend pouze 8.1 milionů dolarů, což ji řadí až na 8.místo v návštěvnosti. Na prvním místě je snímek se Sylvesterem Stallonem Postradatelní, následuje parodie na Stmívání, Vampires Suck a romantická komedie s Julií Roberts, Jíst, meditovat, milovat.Celý žebříček (20.-22.srpna):
1. The Expendables, $16.5 million.
2. Vampires Suck, $12.2 million.
3. Eat Pray Love, $12 million.
4. Lottery Ticket, $11.1 million.
5. The Other Guys, $10.1 million.
6. Piranha 3D, $10 million.
7. Nanny McPhee Returns, $8.3 million.
8. The Switch, $8.1 million.
9. Inception, $7.7 million.
10. Scott Pilgrim vs. the World, $5 million.

Credit: Americansuperstarmagazine.com

Jennifer will be on Cougar Town

5. září 2010 v 19:27 | Sue |  ...Movies/Series
www.aniston-jennifer.blog.cz
Je to oficiální: Jennifer se objeví jako guest star v seriálu Courteney Cox, Cougar Town, a to v prvním díle 2.série 22.září. Koho bude hrát? "Bude hrát Courteneyinu psychiatričku Bonnie," prozradil výkonný producent seriálu Bill Lawrence. "Terapeutku, která se až moc zapojuje do jejího života. Tyhle dvě si jsou tak blízké v reálném životě, že to pro sebe udělají v každém případě. Bonnie žije život, který by si Jules (postava Courteney Cox) přála."
Bude to podruhé, co se Jennifer s Courteney od skončení Přátel objeví na televizní obrazovce. Jen vystoupila už jednou jako guest star v předchozím seriálu Courteney, Dirt v roce 2007. 
Sama už jsem seriál začala sledovat a je to vážně vtipný a zábavný sitcom.
Cougar Town se zaměřuje na rozvedenou 40letou matku Jules Cobb (Courteney Cox) a jejího pubertálního syna (Dan Byrd). V málem městě na Floridě je nejdůležitější věcí středoškolský fotbalový tým Cougars, který se moc hodí, protože je zde mnoho rozvedených žen, které loví mládence. Jules nechce být jednou z nich, ale po ošklivém rozvodu a čtyřicítce chce zoufale více akce. Povzbuzována svou nejlepší kamarádkou Ellie Torres (Christana Miller) a asistentkou Laurie Keller (Busy Phillips) se Jules snaží opět dostat na randící scénu.
Source: Entertainmentweekly.com

Contact

5. září 2010 v 18:17 | Sue |  ...Contact
Kontakt do agentury Jennifer

C/O Creative Artists Agency
9830 Wilshire Blvd
Beverly Hills, CA 90212
USA

Tweeter Posts

5. září 2010 v 18:13 | Sue |  ...Twitter
Jen momentálně propaguje nový film The Switch a k tomu patří hlavně rozhovory. Na twitter nedávno několik moderátorů napsalo o rozhovorech, které s Jen vedli.

Jennifer Aniston mi právě nabídla během našeho rozhovoru Doritos. Měl jsem hlad... tak jsem řekl ano.
- http://twitter.com/STEVEatREELZ/status/20588150392
Anistonová... stejný styl jako moje žena. Září v bílých džínách a botech s otevřenou špičkou. Nutnost pro dámy na léto.
- http://twitter.com/billybush/status/20587017549
Interview s Aniston hotovo. Vsadím se, že nejlepší tohoto dne... Měl jsem na sobě její parfém. Dobrý začátek. Bílé džíny, tmavě modré tílko. Silná. Vtipná."
http://twitter.com/billybush

www.aniston-jennifer.blog.cz

Jennifer Shops at Barney's

5. září 2010 v 12:18 | Sue |  ......2010
Srpen 8, 2010: Jennifer byla nakupovat v obchodním domě Barney's. Popsugar.com dělal s Jen interview také, byla polichocena prvním místem v Hottest Bikini Body. Mluvila o svém novém filmu a rozhodnutí své postavy mít dítě s dárcem spermatu. Myslí si, že je to respektabilní rozhodnutí a rodiny se mění. "Je film o tom, co definuje rodinu? Není to to tradiční matka, otec, dvě děti a pes jménem Spot... Láska je láska a rodina je to, co je kolem vás a ve vašem přímém okolí."
www.aniston-jennifer.blog.cz

Family

5. září 2010 v 11:51 | Sue |  ...Family
Otec John Anistonwww.aniston-jennifer.blog.cz

Rodné jméno: Yannis Anastassakis 
Datum narození: 24.července 1933 na Krétě, Řecko


Rodiče: otec Anthony Aniston, matka Stella "Yiayia" Joanna Aniston
Sourozenci: sestra Mary Aniston
Výška: 191 cm
Manželství: Nancy Dow (11.prosince 1965 - 20.srpna 1980) rozveden, 1 dítě (Jennifer) ; Sherry Rooney (14.června 1984 - dnes) 1 dítě (Alexander)
Povolání: herec
Info: Promoval na Penn State University s bakalářským titulem v oboru divadelního umění. Mluví plynně řecky a španělsky. Sloužil v americkém loďstvu jako důstojník rozvědky při výkonné službě v Panamě a později se vyšplhal k hodnocti poručík-velitel. Hrál ve více než 40ti divadelních produkcích, např. muzikálu "Little Mary Sunshine" a "Smrt prodavače" Arthura Millera.
Jak roky plynuly, přišlo napětí mezi mámou a tátou a já se snažila dělat srandovní věci, abych vrátila zpátky smích. Je těžké vzpomenout jaký tyhle věci byly. Možná jsem je vyblokla. ... Když mi bylo asi devět, vrátila jsem se s oslavy od kamarádky a táta tam nebyl. ... Byla jsem zapsána na Rudolf Steiner School, což dětem doporučuje nedívat se na televizi. Samozřejmě, že jsem to tajně dělala. Stanete se posedlí vším, co vám rodiče zakáží dělat. Navíc, táta odešel. Jak bych se s ním měla spojit? Byl v televizi!